Strona główna
75 75 251 62
Strażnicy miejscy złapali złodzieja Drukuj _CMN_EMAIL_ALT
Dodał: Robert Cisek   
01.08.2019.
         W dniu 29 lipca strażnicy miejscy patrolujący teren Cieplic zostali poproszeni o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny, który przywłaszczył sobie torebkę mieszkanki Nowogrodźca, która przyjechała do Jeleniej Góry w celach leczniczych.

 Z zeznań kobiety wynikało,że gdy na chwilę odeszła od ławki w Parku Zdrojowym na której odpoczywała obok przechodził mężczyzna zbierający złom i najprawdopodobniej przywłaszczył sobie jej torebkę w której były dokumenty, pieniądze, klucze i telefon.

 Strażnicy po sprawdzeniu nagrań z kamer monitoringu miejskiego znajdujących się w Parku Zdrojowym ustalili dane mężczyzny i razem z poszkodowaną patrolowali ulice Cieplic w poszukiwaniu złodzieja oraz rozpytali wszystkich właścicieli skupu złomu w okolicy. Właściciel jednego z nich przyznał,że wskazany mężczyzna był u niego sprzedać puszki i pytał się za ile mógłby sprzedać telefon komórkowy marki Samsung. Niestety tego dnia pomimo kilku godzin poszukiwań nie udało się namierzyć złodzieja.  

 Dzień później w okolicach godziny 9 rano patrol straży miejskiej został skierowany na Plac Piastowski celem podjęcia interwencji wobec mężczyzny, który pod wpływem alkoholu zaczepiał przechodniów. Po przybyciu na miejsce okazało się,że jest to właśnie poszukiwany dzień wcześniej za kradzież torebki 52-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Mężczyzna jest znany z wielu wcześniejszych interwencji dotyczących spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz zakłócania ładu i porządku. Mężczyzna przyznał się do czynu i wskazał miejsce gdzie wyrzucił torebkę. 

 Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze. 
24 Stycznia 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Chwalibóg, Felicja,
Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz
Do końca roku zostało 343 dni.

Holowanie

Blokada

Żółta kartka

Akcje

To akcja ograniczenia

sprzedaży artykułów

tytoniowych dla osób

nieletnich.


Szczegóły akcji

Partnerzy

Praktyki w SM

Statystyka

Odwiedziło nas:
mod_vvisit_counterDzisiaj24
mod_vvisit_counterWszystkich393234

Twój IP:
100.26.179.196
Twój Host:
ec2-100-26-179-196.compute-1.amazonaws.com
Copyright © 2005-2020 Artur Wilimek
All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzezone
Publikowanie w mediach materialow z tej strony oraz calego serwisu, bez otrzymania zgody autora jest zabronione.

@